  5. Dahua DH-PFS3006-4ET-60 4-портовий РоЕ комутатор
Dahua DH-PFS3006-4ET-60 4-портовий РоЕ комутатор
ID#10844
Dahua DH-PFS3006-4ET-60 4-портовий РоЕ комутатор ID#10844
У наявності
Доданий в кошик
Додати в обране
Друк
Додати до порівняння Видалити з порівняння
Порівняння 0
Категорії: Комутатори PoE
Поділитися:
  • Огляд
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Особливості:
  • Підтримує стандарти IEEE802.3, IEEE802.3u та IEEE802.3X
  • Автоматичне навчання MAC, ємність MAC адрес - 2K
  • Підтримка самодіагностики MDI/MDIX
  • Порти RJ45 10/100 Мбіт/с
  • Підтримує стандарти живлення IEEE802.3af та IEEE803.3at
  • Металічний корпус
  • Підтримка Hi-PoE 60Вт
  • Підтримка живлення DC 48-57В
Характеристики
Ethernet порти (Uplink) 2x RJ45 (100M)
Ethernet порти (DownLink) 4x RJ45 (100M)
Споживана потужність PoE Порт: 1 ≤60Вт; Порти: 2-4 ≤30Вт; Загальна: 60Вт
Протоколи PoE IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE +), Hi-PoE
Макс. пропускна спроможність 1.8 Гб / с
Швидкість пересилання пакетів 890 kpps
Буферна пам'ять 768 Кб / с
Розмір таблиці MAC 2К
Керування потоком Включений за замовчуванням
Живлення DC 48В-57В
Робоча температура -10ºC ~ + 55ºC
Вологість 10% ~ 90% RH
Блискавкозахист Загальний режим 4KV; Диференціальний режим 2KV
Розміри 130х85х26 мм
Вага 300г
Розмір упаковки (Ш х В х Г) 240 x 80 x 265 мм