  5. Dahua DH-PFS3010-8ET-65
Dahua DH-PFS3010-8ET-65
ID#11905
Dahua DH-PFS3010-8ET-65
Dahua DH-PFS3010-8ET-65 ID#11905
У наявності
Доданий в кошик
Dahua DH-PFS3010-8ET-65
Dahua DH-PFS3010-8ET-65
Додати в обране
Друк
Додати до порівняння Видалити з порівняння
Порівняння 0
Категорії: Комутатори PoE
Поділитися:
  • Огляд
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
                                                      Характеристики
Ethernet порти (Uplink) 2x RJ45 (10 / 100M)
Ethernet порти (DownLink) 8x RJ45 (10 / 100M) c PoE
Споживана потужність PoE Порт 1-8≤30Вт, общее≤65Вт
Протоколи PoE IEEE802.3af (PoE), IEEE802.3at (PoE +)
Макс. пропускна спроможність 2 Gbps
Швидкість пересилання пакетів 1.49 Mpps
Буферна пам'ять 2 Мб
Розмір таблиці MAC 2 До
Керування потоком Включено за замовчуванням
Живлення AC 100 ~ 240В
Потужність споживання 65 Вт
Робоча температура -10 ° C ~ + 55 ° C
Вологість 10% ~ 90%
Блискавкозахист Блискавкозахист (до 6 кВ)
Розміри 243х123х35 мм
Вага 760 г
Кількість в ящику 10 шт
Розмір упаковки (Ш х В х Г) 260 x 70 x 300 мм