  5. Dahua DH-TAM1GT1GT-30 PoE+ Midspan інжектор
Dahua DH-TAM1GT1GT-30 PoE+ Midspan інжектор
ID#10831
Dahua DH-TAM1GT1GT-30 PoE+ Midspan інжектор ID#10831
У наявності
Доданий в кошик
Додати в обране
Друк
Додати до порівняння Видалити з порівняння
Порівняння 0
Категорії: Комутатори PoE
Поділитися:
  • Огляд
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
Характеристики
Ethernet порти (Uplink) 1x RJ45 (1000M)
Ethernet порти (DownLink) 1x RJ45 (1000M) з підтримкою PoE
PoE порти 1 порт
Споживана потужність PoE ≤30Вт
Протоколи PoE IEEE802.3af, IEEE802.3at
Живлення AC 100-240В
Вологість 10% - 90% RH
Робоча температура -10 ° C ~ + 55 ° C
Розміри 132x60x33 мм
Вага 250г
Розмір упаковки (Ш х В х Г) 14 x 310 x 500 мм