Hikvision DS-2CD2583G2-LIS2U BLACK 8МП (2.8мм)
ID#12792Характеристики
| Матриця | 1/2.8" Progressive Scan CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | колір: 0,005 лк (F1.6, AGC ВКЛ), Ч/Б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 – 1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| ROI | 1 для головного і дод. потоку |
| Регулювання по осях | Панорамування: -30 ° - 30 °, нахил: 0 ° - 75 °, поворот: 0 ° - 360 ° |
| Фокусна відстань | 2.8мм |
| Кути огляду | Г: 108°, В: 59°, Д: 127° |
| Апертура | F1.6 |
| Тип підсвічування | ІЧ+видиме світло |
| Дальність підсвічування | 30м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.265+/H.264 |
| Роздільна здатність відео | 3840 × 2160, 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 3840 × 2160 - 20 к/с; 3200 × 1800, 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 - 10 к/с |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 512 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Сумісність | ONVIF (Profile S, Profile G), ISAPI, SDK, ISUP |
| Аудіо інтерфейси | 1 вх/1 вих, 2х вбудований мікрофон |
| Інтерфейси тривоги | 1 вх/1вих |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Виявлення об'єкта (DORI - не аналітика) | 84 м |
| Спостереження за об'єктом (DORI - не аналітика) | 33 м |
| Розпізнавання об'єкту (DORI - не аналітика) | 16 м |
| Ідентифікація об'єкта (DORI - не аналітика) | 8 м |
| Тригери тривоги | виявлення залишеного без нагляду багажу, видалення предметів, виявлення перетину лінії, вторгнення, руху (класифікація цілей людей та транспортних засобів), сигналізація саботажу відео, виняток |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Залишені / зниклі предмети | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 8 Вт |
| Робоча температура | -30 °C - +60 °C |
| Ступінь захисту | IP67; IK08 |
| Розміри | Ø 114 × 75 мм |
| Вага | 500 г |
| Матеріал | алюміній+пластик |
| Тип об'єктиву | Фіксований |
| Роздільна здатність | 8 МП |
| Галузь застосування | внутрішня, вулична |
| Форма корпусу | Купол |
| Дальність підсвічування (метрів) | 30 |
| Особливості відеокамер | звук, WDR, Слот micro SD, відеоаналітика |