Hikvision iDS-2CD7A26G0/P-IZHS (C) 2МП (2.8-12мм) ANPR
ID#12815Характеристики
| Матриця | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | колір: 0,0005 лк (F1.2, AGC вкл); Ч / Б: 0,0001 лк (F1.2, AGC вкл), 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1 –1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 140 дБ |
| Фокусна відстань | 2.8 - 12 мм |
| Апертура | F1.2 - F2.5 |
| Кути огляду | Г: 114.5° - 41.8°, В: 59.3° - 23.6°, Д: 141.1° - 48° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 50 м |
| Відео компресія | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Кількість потоків | 5 |
| Роздільна здатність відео | 1920 × 1080, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480 |
| Частота кадрів (головний потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 704 × 576, 640 × 480 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1920 × 1080, 1280 × 720, 704 × 576, 640 × 480 - 25 к/с |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), ANR, microSD 256 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK, ISUP |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M/1000 M |
| Інтерфейси тривоги | 2 вх/2 вих |
| Електронна стабілізація зображення (EIS) | Підтримує |
| ROI | 4 зони |
| Defog | Підтримує |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Виявлення расфокусування об'єктива | Підтримує |
| Виявлення зміни кадру | Підтримує |
| Розпізнавання номерних знаків | Підтримує |
| Тригери тривоги | виявлення вторгнень, зміни сцени, виключень звуку, розфокусування, перетину лінії, в'їзду в регіон, виїзду з регіону, дорожній рух та транспортні засоби, виявлення руху, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення (вимикання мережі, IP-адр |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3at |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Робоча температура | -40 °C - +60 °C |
| Ступінь захисту | IP67, IK10 |
| Розміри | Ø 144 × 347 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Матеріал | алюміній |
| Тип об'єктиву | Моторизований |
| Роздільна здатність | 2 и 2,4 МП (1080р) |
| Галузь застосування | вулична |
| Форма корпусу | Циліндр |
| Дальність підсвічування (метрів) | 50 |
| Особливості відеокамер | WDR, Слот micro SD, відеоаналітика |