Hikvision DS-2CD2443G2-I 4МП (4мм)
ID#12812Компактна відеокамера DS-2CD2443G2-I, виконана в незвичайному дизайні, зібрала досить потужний функціонал. У неї вбудовані найкращі розробки Hikvision для спостереження та контролю безпеки. IP-камера AcuSense підключається як мережева до пульта або робить запис на SD-накопичувач у корпусі. Двосторонній голосовий зв'язок забезпечує можливість чути те, що відбувається на відео, а також зв'язуватися з клієнтами чи колегами через динамік. На пунктах контролю та в захищених приміщеннях DS-2CD2443G2-I виконує роль детектора. При активації тривоги об'єктив обчислює порушників, виявляє перетин лінії і повідомляє про це. Користувачами камери може бути до 32 осіб із різним рівнем доступу. Є інфрачервоне підсвічування, що діє на 10 метрів для роботи в темряві. Камера універсальна у сферах використання.
Характеристики
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | колір: 0,005 лк (F1.6, AGC ON) , ч / б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, оберт: 0° -360° |
| Апертура | F1.6 |
| Фокусна відстань | 4 мм |
| Кути огляду | Г: 83, В: 43, Д: 100 |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10м |
| Дальність PIR | По горизонталі: 90°, по вертикалі: 80, до 8 м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Кількість потоків | 3 |
| Роздільна здатність відео | 2688 × 1520, 1920 × 1080, 1280 × 720, 640 × 480, 640 × 360 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 640 × 480 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1920 × 1080 - 10 к/с |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), micro SD до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон и динамік |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100 M |
| Виявлення об'єкта (DORI - не аналітика) | 79 м |
| Спостереження за об'єктом (DORI - не аналітика) | 31 м |
| Розпізнавання об'єкту (DORI - не аналітика) | 15 м |
| Ідентифікація об'єкта (DORI - не аналітика) | 7 м |
| ROI | 1 для головного і дод. потоку |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Виявлення облич | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| Тригери тривоги | виявлення руху, сигналізація несанкціонованого доступу до відео, виключення |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Робоча температура | -10 °C - +40 °C |
| Розміри | 102.9 × 65.2 × 32.6 мм |
| Вага | 120 г |
| Матеріал | пластик |
| Кількість в ящику | 30 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 125 x 100 x 150 мм |
| Вага брутто | 0.34 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип об'єктиву | Фіксований |
| Роздільна здатність | 4 МП |
| Галузь застосування | внутрішня |
| Форма корпусу | Куб |
| Дальність підсвічування (метрів) | 10 |
| Особливості відеокамер | звук, WDR, Слот micro SD, відеоаналітика |