Hikvision DS-2CD2443G2-I 4МП (2.8мм)
ID#12813Найкращим офісним рішенням для відеоспостереження, голосового зв'язку та здійснення контролю є IP-камера DS-2CD2443G2-I. Це стильний настільний пристрій, що володіє функціоналом, який можна порівняти з найбільш просунутим обладнанням. Завдяки можливостям виявлення, відеокамера здатна не тільки виводити зображення на пульт, але й сповіщати у разі вторгнення в область, що охороняється. Для цього активується сигналізація і детектор охороняє поле зору об'єктива. Передбачено регулювання корпусу для налаштування найкращого кута огляду. Також вбудований динамік та мікрофон. Можна не тільки почути, що відбувається в місці зйомки, а й дистанційно зв'язатися із відвідувачами чи співробітниками. Управління здійснюється через Інтернет. DS-2CD2443G2-I нерідко встановлюють на пунктах охорони об'єктів, а також у житлових будинках та приватних будівлях.
Характеристики
| Матриця | 1/3" Progressive Scan CMOS |
|---|---|
| Мін. чутливість | колір: 0,005 лк (F1.6, AGC ON) , ч / б: 0 лк з ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/3 - 1/100 000 с |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| WDR | 120 дБ |
| Регулювання по осях | поворот: 0° - 360°, нахил: 0° -90°, оберт: 0° -360° |
| Апертура | F1.6 |
| Кути огляду | Г: 104°, В: 55°, Д: 123° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 10м |
| Відео компресія | H.265/H.264/H.264+/H.265+ |
| Кількість потоків | 3 |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688 × 1520 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 640 × 480 - 25 к/с |
| Частота кадрів (дод2. Потік) | 1920 × 1080 - 10 к/с |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| Метод зберігання | NAS (NFS, SMB/CIFS), (ANR), micro SD до 256 Гб |
| Програмне забезпечення | iVMS-4200, Hik-Connect, Hik-Central |
| Сумісність | ONVIF (PROFILE S, PROFILE G, PROFILE T), ISAPI, SDK |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон і динамик |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ45 10 M/100M |
| Дальність PIR | Горизонтально: 90 °, Вертикально: 80 °, 8 м |
| Виявлення об'єкта (DORI - не аналітика) | 56 м |
| Спостереження за об'єктом (DORI - не аналітика) | 22 м |
| Розпізнавання об'єкту (DORI - не аналітика) | 11 м |
| Ідентифікація об'єкта (DORI - не аналітика) | 5 м |
| ROI | 1 для головного і дод. потоку |
| Перетин лінії | Підтримує |
| Вторгнення в область | Підтримує |
| Виявлення облич | Підтримує |
| Цільові типи | Підтримує |
| Живлення | 12В DC |
| PoE | 802.3af |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Робоча температура | -10 °C - +40 °C |
| Розміри | 102.9 × 65.2 × 32.6 мм |
| Вага | 120 г |
| Матеріал | пластик |
| Кількість в ящику | 30 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 125 x 100 x 150 мм |
| Вага брутто | 0.34 кг |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип об'єктиву | Фіксований |
| Роздільна здатність | 4 МП |
| Галузь застосування | внутрішня |
| Форма корпусу | Куб |
| Дальність підсвічування (метрів) | 10 |
| Особливості відеокамер | звук, WDR, Слот micro SD, відеоаналітика |