  5. Dahua DH-HAC-HDW1200TLMP-IL-A (2.8мм)
Dahua DH-HAC-HDW1200TLMP-IL-A (2.8мм)
ID#11986
Dahua DH-HAC-HDW1200TLMP-IL-A (2.8мм) ID#11986
У наявності
Роздільна здатність 2МП 25к/с Фокус 2.8мм (кут огляду 95°) Мікрофон вбудований ІЧ+видиме світло (до 20м) CVI/CVBS/AHD/TVI 12V DC IP67 Колір корпусу - білий
Доданий в кошик
Додати в обране
Друк
Додати до порівняння Видалити з порівняння
Порівняння 0
Категорії: HD-CVI камери відеоспостереження
Поділитися:
  • Огляд
  • Характеристики
  • Відгуки (0)
                                                              Характеристики
Матриця 2 MP CMOS
Придушення шуму (DNR) 3D
BLC Підтримує
HLC Підтримує
Фокусна відстань 2.8 мм
Апертура F2.0
Тип підсвічування ІЧ+LED
Дальність підсвічування 20 м
Роздільна здатність відео 1080p (1920 × 1080); 960H (960 × 576/960 × 480)
Частота кадрів (головний потік) 1080p 25 к/с
Аудіо інтерфейси вбудований мікрофон
Виявлення об'єкта 41 м
Спостереження за об'єктом 16 м
Розпізнавання об'єкту 8 м
Ідентифікація об'єкта 4 м
DWDR Підтримує
Живлення 12 В DC
Потужність споживання 2.6 Вт
Робоча температура –40 °C - +60 °C
Ступінь захисту IP67
Розміри φ94 × 85.7 мм
Вага 300 г
Матеріал метал
Розмір упаковки (Ш х В х Г) 120 x 110 x 130 мм
Вага брутто 0.42 кг
Тип об'єктиву Фіксований
Галузь застосування внутрішня, вулична
Форма корпусу Купол
Особливості відеокамер звук
Рекомендуємо переглянути
  • Dahua DH-HAC-HDW1400TRQP (2.8 ММ)
    Особливості: DWDR, 2DNR Макс. 25 к/с -1080р ІЧ підсвічування 25 м Мультиформатність HDCVI/TVI/AHD/CVBS Фіксований об'єктив 2.8 мм IP50, DC12±30%
    Доданий в кошик
    Додати в обране
    Додати до порівняння
  • Пристрій індикації і управління Лінд-9М4
    Додати до порівняння
  • Hikvision DS-2CE16C0T-IT5 (12 мм)
    Установка: Вулична Матриця: 1/3" high-performance CMOS Роздільна здатність: 1.0 Мп, 1280(H)*720(V) Чутливість: 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік Об'єктив: 12 мм, кут огляду 27 ° Дальність ІЧ-підсвічування: 80 метрів Харчування/споживання: DC 12В / 5Вт Клас захисту: IP66 Розмір: 86х82x220мм
  • Хіт!
    Hikvision DS-2CE16C0T-IT5 (3.6 мм)
    Установка: Вулична Матриця: 1/3" high-performance CMOS Роздільна здатність: 1.0 Мп, 1280(H)*720(V) Чутливість: 0.01 Люкс/F1.2 (день), 0 Люкс з Ік Об'єктив: 3.6 мм, кут огляду 71° Дальність ІЧ-підсвічування: 80 метрів Харчування/споживання: DC 12В / 5Вт Клас захисту: IP66 Розмір: 86х82x220мм